Sizlerden gelenler - Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları

bimel metal tescil
Çıkış Yap
Çıkış Yap
İçeriğe git
Konu
Adı Soyadı
Açıklama
Şehir / Tarih
Teşekkür
Neşet Yaman
Yıllardan beridir sizin sayfalarınıza bakıp sanayide çıkan hurdalarımızı o fiyatlara göre veriyorduk. Eski düzen hurda fiyatları sayfalarınız daha detaylıydı daha işimize yarıyordu, ilk önce eleştirdim ama bilgi işlemden Adem bey ile görüşüncede hak vermedim değil. Yıllardır gerçekten sizler yani bimel metal bu hizmeti ücretsiz olarak verdiniz sağolun demek ki bir yere kadarmış, ücretli olması gereken bir site idi ve de oldu. Adem bey ile görüşmemden sonra bende üye oldum eski düzen sayfalar reklamsız tertemiz sayfada bana özel yine önümde, Adem bey size de çok teşekkür ederim, saygılarla
İstanbul
06.05.2020
Teşekkür/Öneri
Selahattin Dündar
Bu  hizmetinizden dolayı size   kutluyor hayırlı  bereketli  kazançlar  diliyorum  2 yıldır  biz küçük  işletmeler olarak sizi takip ediyoruz günlük  fiyat  degişimleri   çok   harika daha önceki  artış  ve  yukseliş  bizim için  bir   fikir   veriyordu pano daha   doyurucuydu  fiyat  karşılaştırmaları  daha     görseldi geçmiş bir fikir  veriyordu ne  zaman yukseldi  arttı  göremiyoruz  diger  madenler   içinde  bir  genel  fiyat  tablosu    olması  izlenme  yi  artıracagını  düşünüyorum      bakır  aliminyum     krom  gibi  bimel metal demir  çelik hurda  sanayi  başarılar dilerim
Burdur
04.05.2020

Teşekkür

Tekin Mengene
Merhaba siteniz çok yararlı. Hurda teklif vermek için ideal bir site ilgililere teşekkürler. Bimelmetal.com'a teşekkürler.
İstanbul
02.01.2020
Teşekkür/
Öneri
İlhan Sağlamcan
Merhaba, Bimel Metal bilgi paylaşımlar için teşekkür ederim.  Hurda demir Fiyatlarında Neden İçdaş Fiyatlarını göremiyouz? Bize bu konuda  yardımcı olabilirmisiniz.
İzmir
13.07.2018
Teşekkür
İlhan Sağlamcan
Merhaba, Hazırladığınız kaliteli site içeriğinden İzmir'de hurdacılık yapan bir firma olarak sürekli istifade ediyoruz. Özellikle hurda demir, hurda  alüminyum, hurda bakır gibi gözde metallerin fiyatları biz hurdacılar  için çok önemli bilgiler. Bu vesile ile bir hurdacı olarak verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür eder başarılarınızı devamını dileriz.
İzmir
13.07.2018

Teşekkür


Ali Özkan

Siteniz güncel hurda demir fiyatlarını vermesi dolayısıyla çok güzel elinize sağlık, kendi çapımda topladığım hurdayı satmak için sizin sitenizi takip ediyorum
Rize
18.06.2018

Teşekkür

Rıza Pıçakçı
Hurda fiyatları öğrenmek ve bilgi edinmek için vaz geçilemez bir site çalışmalarınızı tebrik ediyorum gayet başarılı Fiyatlarını yayınladığınız firmaların iletişim ve fatura adreslerinide yayınlarsanız daha verimli olacağını düşünüyorum
Bursa
31.05.2018
Teşekkür
Muharrem Özlük
Demir çelik işleme, dizayn üzerine bir fabrikamız bulunmakta ve doğal olarakta hurdalarımız çıkmakta, hurdalarımızı vermeden önce sizin yani Bimel Metal'in hurda fiyatlarına bakıp hurdalarımızı veriyoruz, ayriyetten hurdamızı alan firma ile geçmişe yönelik fiyatlarda yine bir anlaşmazlık olursa yine sizin sitenizden geçmiş fiyatlara bakıp ticaretimizi yapıp mutabakat sağlıyoruz, sağolun Bimel Metal, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.
Kırıkkale
16.04.2018
Teşekkür
Mevlüt Bora Bahadır
Öncelikle bimel metal ailesine teşekkürlerimi sunuyorum, her zaman takipte bulunduğumuz bu site için herşey için teşekkürler...  Reklamlarımızı yakından sunarız ..
İstanbul
11.03.2018
Teşekkür

Halil Aşık

Her gün dükkanımdaki bilgisayarımda sizin siteniz açık sürekli fiyatları takip ediyorum, hurdalarını aldığımız yerlere sizin sitenizdeki sürekli güncel olan fiyatları gösteriyoruz çok işimize yarıyor, sitenizde artık alım ve satım ilanları görmek istiyoruz.
Hayırlı işler Bimel Metal.
Ankara
11.06.2017
Yorum
Serdar Aydın
Henüz ülkemizde olgunlaşmamış olsa da, hurdanın yeniden kazanımı ülke  kazanımıdır. Define arayanlar boşuna zaman kaybediyorlar, her hurdanın  geridönüşümü, ekoloji açısından gerçek bir hazinedir.
Ankara
11.03.2017

Teşekkür

Sait Doğan
Sn: Yetkili herkesce malum bende her sabah sitenizi ziyaret ediyorum, hurda alım fiyatları hızlı ve güncel emeği geçen herkese teşekkür ederim, saygılarımla iyi çalışmalar
İstanbul
04.02.2017
Öneri

Metin Öztürk

Merhaba sitenizi beğenerek takip ediyoruz, hurda fiyat listenizde Kaptan demir çelik, Çemtaş demir çelik fiyat listesinide görmek isteriz, Teşekkürler iyi çalışmalar
İstanbul
27.01.2017

Teşekkür

Resul Kurt
Diler demir çelik hurda fiyatlarını sitenizde paylaşmanızı mutlulukla karşıladık, çok teşekkürler, siteniz günlük ziyaretimde, teşekkürler bimel metal..
Bolu
08.11.2016
Öneri
Osman Kurt
İçdaş primli hurda fiyatlarınıda eklermisiniz iyi çalışmalar...
Bolu
08.11.2016
Teşekkür
Haluk Öztunç
Hergün sitenizi ziyaret ediyorum, hurda demir fiyatlarını en güncel olarak sizden öğreniyorum işiniz gücünüz rast gitsin tekrar teşekkürler.
İstanbul
24.08.2016

Teşekkür

Murat Keskin
Tebrikler, Hergün sitenizi takip etmekteyim, başarılarınızın devamını dilerim, iyi çalışmalar, kolay gelsin.
Zonguldak
11.08.2016

Teşekkür

Yavuz Sayiç
Tüm Türkiye sizin sayfalara bakıyor Tebrikler.
Ankara
03.08.2016
Teşekkür
Alper Gündoğdu

İyi günler dilerim, bende sitenizi hergün takip etmekteyim, diğer yorumları görünce yazmak istedim, benim görüşümce sitenize alım,satım ilanları koymanız çok faydalı olacaktır.

Yozgat
15.07.2016
Teşekkür
Mehmet Ali
Selvi
Çok güzel bir çalışma emegi gecenlere teşekkür ederim
Konya
21.05.2016
İçeriğe dön