transmisyon mili - Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları

bimel metal tescil
Çıkış Yap
Çıkış Yap
İçeriğe git
Genel Müdürlük
Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak, No:16 Kat:5, 34805 Kavacık, Beykoz, İstanbul
TELEFON:444 26 27 (444 CMAS)
FAKS:+90 (216) 537 14 01
+90 (216) 537 14 02
Ankara Kurumsal İlişkiler Müdürlüğü
Turan Emeksiz Sokak Park Sitesi 3A Blok Daire: 1-2 Gazi Osman Paşa, Ankara
TELEFON:+90 (312) 427 43 25
FAKS:+90 (312) 427 36 37
Üretim Tesisi (Yassı Mamul)
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Mahallesi Göksu Caddesi No: 16 41455 Dilovası, Kocaeli
TELEFON:444 26 27 (444 CMAS)
+90 (262) 676 75 00
FAKS:+90 (262) 754 84 20
Üretim Tesisi (Uzun Mamul)
Dilovası OSB 5. Kısım D-5007 No: 15 Gebze, Kocaeli
TELEFON:444 26 27 (444 CMAS)
FAKS:+90 (262) 754 84 20
 1. Araçta tek tip malzeme olması durumunda liste fiyatları uygulanır.
 2. Araçta iki (2) tip hurda olması durumunda; DKP için açıklanan hurda liste fiyatından yirmibeş (25) TL/ton düşülerek, diğer hurda cinsleri için liste fiyatından onbeş (15) TL/ton düşülerek fiyatlandırma yapılır.
 3. Araçta üç (3) tip hurda olması durumunda ise fiyatlandırma; araçtaki en yüksek liste fiyatlı hurda cinsi DKP ise yirmibeş (25) TL/ton, araçtaki en yüksek fiyatlı hurda cinsi DKP dışındaki hurda cinslerinden biri ise onbeş (15) TL/ton düşülerek, diğer iki cins hurdanın toplamı için ise araçtaki en düşük liste fiyatlı hurda fiyatından onbeş (15) TL/ton düşülerek yapılır.
 4. Araçta üç (3) tipten fazla karışık hurda alınmayacaktır. Eğer boşaltma sırasında üç (3) tipten fazla hurda tespit edilir ise araçtaki bütün hurdalar aracın içindeki geçerli olan en düşük fiyatlı hurda tipi üzerinden hesap edilecektir. İlan edilen hurda liste fiyatları yeni fiyatlar açıklanana kadar geçerlidir.
 5. Teslim alınan hurdanın kalitesi Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’nin eksperleri tarafından tespit ve teyit edilir. Getirilen hurdaların Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’nin eksperleri tarafından kabul edilmemesi halinde, Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’ne herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
 6. Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. tesislerine teslim edilen hurdalara ait kesilen faturaların ödemesi, fatura ve ilgili evrakların Şirket Merkezi’ne ulaştırılmasından bir (1) iş günü sonra yapılacaktır.
 7. Hurda liste fiyatları, Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’nin Dilovası Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Mahallesi Göksu Caddesi No:16 41455 Dilovası, Kocaeli adresinde yer alan fabrika sahasının giriş kapısında ve/veya Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’nin www.colakoglu.com.tr uzantılı web sitesinde ve/veya 0 (216) 681 26 00 No.lu telefon numarası üzerinden ilan edilir. Hurda liste fiyatları, Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. tarafından yeni fiyatlar açıklanana kadar geçerlidir.
 8. İlan edilen hurda fiyatları, Dilovası Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Mahallesi Göksu Caddesi No:16 41455 Dilovası, Kocaeli adresinde yer alan Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. fabrikasında kamyon üzeri teslim fiyatıdır.
 9. Araçta tek tip hurda olması durumunda liste fiyatları uygulanır.
 10. Araçta iki (2) tip hurda olması durumunda; DKP için açıklanan hurda liste fiyatından yirmibeş (25) TL / ton düşülerek, diğer hurda cinsleri için liste fiyatından onbeş (15) TL / ton düşülerek fiyatlandırma yapılır.
 11. Araçta üç (3) tip hurda olması durumunda ise fiyatlandırma; araçtaki en yüksek liste fiyatlı hurda cinsi DKP ise yirmibeş (25) TL / ton, araçtaki en yüksek fiyatlı hurda cinsi DKP dışındaki hurda cinslerinden biri ise onbeş (15) TL / ton düşülerek, diğer iki cins hurdanın toplamı için ise araçtaki en düşük liste fiyatlı hurda fiyatından onbeş (15) TL / ton düşülerek yapılır.
 12. Araçta üç (3) tipten fazla karışık hurda alınmayacaktır. Eğer boşaltma sırasında üç (3) tipten fazla hurda tespit edilir ise, araçtaki bütün hurdalar aracın içindeki geçerli olan en düşük liste fiyatlı hurda fiyatından onbeş (15) TL / ton düşülerek hesap edilecektir.
 13. Teslim alınan hurdanın kalitesi Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’nin eksperleri tarafından tespit ve kabul edilir. Getirilen hurdaların Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’nin eksperleri tarafından kabul edilmemesi halinde, Çolakoğlu® Metalurji A.Ş.’ne herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
 14. Getirilen bütün hurdalar demir dışı malzemelerden (cüruf, tufal, lastik, kum, cam, seramik, plastik, yağ, zift, taş, toprak, beton, tahta vs.) patlayıcı ve radyoaktif malzemelerden arındırılmış olmalıdır. Aracın içinde bu tarz malzeme tespit edilmesi durumunda araç tahliye edilmeyecek ve malzemeler satın alınmayacaktır. Tahliye esnasında demir dışı malzeme tespit edildiğinde, bu malzemeler araca geri yüklenir ve hurdanın tahliye olmamış kısmı ile birlikte geri gönderilir. Bu durumdan doğacak bütün sorumluluk ve masraflar satıcı firmaya aittir. Gelen araçta askeri mühimmat ya da radyoaktif madde tespit edilmesi durumunda araç karantina bölgesine alınır ve bertaraf için devletin yetkili birimlerine haber verilir. Bu durumdan doğacak bütün sorumluluk ve masraflar satıcı firmaya aittir. Yukarıda bahsi geçen tüm durumlarda; Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. satıcı firma, satıcı firma aracı ve araç sürücüsünü bir daha fabrikaya almama hakkına sahiptir.
 15. Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. tesislerine teslim edilen hurdalara ait kesilen faturaların ödemesi, faturala ve ilgili evrakların Şirket Merkezi’ne ulaştırılmasından bir (1) iş günü sonra yapılacaktır.
 16. Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. www.colakoglu.com.tr web sitesinde yer alan işbu Hurda Genel Satın Alma Şartlarını herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm hurda satıcısı firmalar bakımından hüküm ifade edecektir.

İçeriğe dön