YASAL UYARI - Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları

bimel metal tescil
Çıkış Yap
Çıkış Yap
İçeriğe git
Web sitemizi ziyaret etmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 • Çolakoğlu Metalurji Fabrikasının yazılı izni olmaksızın, Çolakoğlu Metalurji Fabrikasının hurda alım fiyatlarını kendi firma sitenizde veya şahsi sitenizde yayınlayamazsınız.
 • Asil Çelik Fabrikasının yazılı izni olmaksızın, Asil Çelik Fabrikasının hurda alım fiyatlarını kendi firma sitenizde veya şahsi sitenizde yayınlayamazsınız.
 • Diler Demir Çelik Fabrikasının yazılı izni olmaksızın, Diler Demir Çelik Fabrikasının hurda alım fiyatlarını kendi firma sitenizde veya şahsi sitenizde yayınlayamazsınız.
 • Sıddık Kardeşler Fabrikasının yazılı izni olmaksızın, Sıddık Kardeşler Fabrikasının hurda alım fiyatlarını kendi firma sitenizde veya şahsi sitenizde yayınlayamazsınız.
 • Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Bimel Metal, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Bimel Metal'in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.
 • Şirketimiz web sitesindeki her türlü ses, görüntü, metin içeren bilgi, belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, Bimel Metal'e aittir. Yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin izni dahilinde kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.
 • Bimel Metal ticari bir markadır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.
 • Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bilgileri yazdırabilir ama kendi sitenizde kullanamazsınız.
 • Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.
 • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Bimel Metal için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
 • Bimel Metal, internet sitesinden ulaşabileceğiniz diğer internet siteleri hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri Bimel Metal'in bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak kullanıcıya bağlıdır.
 • Bimel Metal web sitesinde yer alan reklamlar için hiç bir sorumluluk kabul etmez. Sadece aracı trafiği sağlamaktadır.
 • Web sitemiz bu tür tehditlere karşı özel yazılım ve donanımlarla koruma altındadır, güvenlik yazılımlarının ve donanımlarının henüz tehdit olarak algılamadığı yeni casus yazılımlar yine de tehdit oluşturabileceğinden dolayı, kullanıcı tarafında oluşan zararlardan Bimel Metal sorumlu değildir.
 • Web sitemizde Cookie (Çerez) kullanılmamaktadır, fakat ileride kullanılması durumunda internet sitemizde uyarı yapılacaktır. Uyarıyı dikkate almak kullanıcının inisiyatifindedir, bu nedenle oluşabilecek her türlü zarar kullanıcıyı bağlamaktadır, hiçbir şekilde Bimel Metal sorumlu değildir.
 • Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek Bimel Metal'e bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve Bimel Metal'in herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş olursunuz.
 • Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren burada yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bimel Metal, bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek Bimel Metal'in zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.
 • İnternet sitemize kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıcılar; Bimel Metal ve diğer bağlı ortaklıklar ve iştirakleri tarafından kişisel bilgilerinin kullanılarak her türlü yeniliklerinden, promosyonlarından, sadakat projelerinden, iş birlikteliklerinden, reklamlarından, duyurulardan, ürünlerinden, hizmetlerinden ve iletişim faaliyetleri hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.
 • Bimel Metal internet sitesine girmiş olduğunuz kişisel bilgiler Bimel Metal ve diğer bağlı ortaklıklar ve iştirakleri tarafından kullanılmasına, işlenmesine, saklanmasına 3. şahıslarla paylaşılmasına, anonimleştirilmesine muvafakat etmiş bulunmaktasınız.
 • Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Kocaeli Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.
 • Bu yayın, Bimel Metal'in izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.
Web sitemiz kullanmaya başladığınızdan itibaren yukarıdaki kullanım şartlarını okumuş, anlamış ve yükümlülüklerinize uygun şekilde hareket edeceğinizi taahhüt etmiş olursunuz. Aksi takdirde Bimel Metal'in uğrayacağı tüm zararı ödeyeceğinizi kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.
İçeriğe dön